Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Ameryka Północna

Fale Elliotta:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.

Fusy na tydzień 49'11 ( 5 - 11 grudnia ) 2011-12-04 19:33


Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy.

 

 

AMERYKA PN/PD:

BOVESPA (interwał weekly, EOD, 60 min):

Na BOVESPIE od ostatnich dołków mamy na razie ruch wzrostowy mający siedem podfal. W takim kształcie jest to układ korekcyjny ale, jeżeli zostanie wygenerowana jeszcze jedna podfala wzrostowa, to będzie można mówić o impulsie. W wersji byczej byłaby to podfala a Minuette w Zigzagu abc jako podfala a Minute w drugiej trójce y Minute.

W oznaczeniu niedźwiedzim ruch wzrostowy musi zakończyć się na obecnej strukturze, którą można rozpisać jako D3 i oznaczając jako podfala x Minuette. Cały ruch wxy powinien zakończyć się w okolicach dolnego ograniczenia kanału wzrostowego. Warunkiem jest brak kontynuacji wzrostów. Tak więc nowe maksima zanegują tę wersję na korzyść oznaczeń byczych.

 

MERVAL (interwał weekly, EOD, 60 min):

Na MERVALU sytuacja podobna do BOVESPY w krótkim terminie. Jeszcze jedna falka wzrostowa zrobi z podejścia impuls wzrostowy. W wersji byczej będzie to część fali c Minute w X Minor w formie Flat.

W wersji niedźwiedziej ta sama fala X ma formę TR. Rozpisywanie podfal w tych formacjach jest obarczone największym ryzykiem. Nie mamy wszak pojęcia czy TR będzie zbieżny, rozbieżny, czy prostokątny. Układ, który pokazuje zakłada tę pierwszą formę. W takim układzie kreślona jest podfala c Minute w formie Zigzaga. Do zakończenia podfali a Minuette brakuje więc jednej małej podfali. Po jej wykreśleniu notacja zakłada wykreślenie fali b Minuette oraz kolejnego impulsu wzrostowego jako fala c Minuette. Tu trzeba zaznaczyć, że ewentualny powrót do spadków z obecnego poziomu (bez wykończenia impulsu) może oznaczać, że fala b Minute w TR nie zakończyła się i przybierze złożoną formę wxy Minuette. Jej zasięg to okolice 2200 pkt, a sam TR w takim układzie byłby formą prostokątną z horyzontalną podstawą.

 

DJIA (interwał weekly, EOD, 60 i 10 min):

W wersji byczej zakończyła się podfala 3 Minor w (a) Intermediate drugiej trójki wzrostowej, która będzie Zigzagiem. Do zakończenia fali (a) brakuje jeszcze jednej fali wzrostowej. Powinna ona dotrzeć do okolic poprzednich maksimów. Po jej zakończeniu powinniśmy zobaczyć falę (b) Intermediate, która powinna znieść od 38% do 50% fali (a). Strategia gry to pozycja długa po 11630 pkt (przetrzymana długa intra), ze stopem na 11930 pkt.

Na DJIA i SP500 w preferowanej wersji byczej kreślona jest podfala 5 Minor w (a) Intermediate. Fala ta mogła zakończyć się na ostatnich maksimach ale dopóki nie ma zejścia poniżej dołka fali 4 Minor pewności nie mamy. Fala ta może bowiem być kontynuowana. Typowo fala piąta ma długość równą fali pierwszej (lub 62% fali 1), a równość ta wypada minimalnie ponad poprzednimi maksimami. Kontynuacja jest wg mnie prawdopodobna. Strategia gry to pozycja długa po 11630 pkt, ze stopem na poziomie 11970 pkt (dno fali 4 Minor).

Wersja niedźwiedzia, wg mnie mniej prawdopodobna, zakłada ruch podwójnym Zigzagiem jako fala X Minor. W tym układzie struktura ruchu jest kompletna i każdy wzrost ponad szczyt fali c Minute zaneguje ją. Wstępnym potwierdzeniem zaś będzie impuls spadkowy. Na razie takowego nie widać. Strategia gry zgodnie z v1.

Dla przypomnienia układ Long Term

 

SP500 (interwał weekly, EOD, 60 i 10 min):

Na SP500 sytuacja jest identyczna do DJIA. Strategia gry to pozycja długa po 1203 pkt, ze stopem 1239 pkt.

 

Pozdrawiam

LeM


< Wstecz